Krumpliaračių gamyba. Mechaninis ir terminis apdirbimas

Įmonės istorija

Plieno suvirinimas - velenai, volai ir kitos konstrukcijos.

Bendrovė veiklą pradėjo 2000 m. lapkričio 7 d. buvusios valstybinės remonto mechaninės gamyklos bazėje, kartu perimdama įmonės „Krumpliaratis” įrengimus, gamybines patalpas ir aukštos kvalifikacijos darbuotojus: tekintojus, suvirintojus, frezuotojus, technologus, mechanikus, meistrus, šaltkalvius.

Šių darbuotojų patirties dėka, įgytos per daugelį metų valstybinėje remonto mechaninės gamyklos bazėje, naujų kvalifikuotų darbuotojų svariu indėliu, UAB „Ukmergės staklės” sėkmingai gyvuoja jau 14 metus, kurių metu įmonė išlaikė savo pagrindinę veiklos kryptį: krumpliaračių, velenų ir kitų besisukančių mazgų, jų elementų gamyba bei restauravimas kartu plėtojant ir vystant veiklą storalalakščio plieno gaminių ir apdorojimo srityje.
Savo gaminamą produkciją įmonė tiekia Latvijai, Estijai, Vokietijai, Švedijai, o taip pat didelę dalį produkcijos gamina ir Lietuvos įmonėms, bei fiziniams asmenims.

2005 metais spalio mėn. buvo pradėtas visų įrengimų perkėlimas iš buvusios remonto mechaninės gamyklos bazės į buvusias Ukmergės „Linų fabriko” patalpas. Šiuo metu įmonė įsikūrusi 2,4 ha teritorijoje, kurioje 3100 kvadratinių metrų užima gamybinės patalpos.
Įmonėje dirba 37 darbuotojai.